Kusadasi Izmir Ne Kadar?(Mükemmel cevap)

En Ucuz Kuşadası – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İzmir Kuşadası Turizm 49,00 TL 59 Dakika
Pamukkale Turizm 49,00 TL 1 Saat 15 Dakika
Kamil Koç 49,00 TL 1 Saat 24 Dakika
Anadolu Ulaşım 49,00 TL 1 Saat 19 Dakika

  • Izmir ile Kuşadası arasındaki mesafe nedir? Izmir Kuşadası uçakla / arabayla ne kadar yakar? Kaç kilometre ve mil. Sürüş mesafesi (araba, otobüs, motosiklet) 99.7 km (62 mi) ve Uçakla mesafe (olup havayolu mesafesi) 63.8 km (39.6 mi)

İzmir ili ile Kuşadasına nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na İzmir ‘e uçakla geldikten sonra da kolayca ulaşılabilmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ na 65 km uzaklıkta olan Kuşadası ‘ na uçaktan indikten sonra HAVAŞ otobüsleri ile gidilebilir. Bazı yerel hava yolu şirketlerinin Kuşadası ‘ na servis hizmeti de bulunmaktadır.

İzmir’de Kuşadası var mı?

Pek çok insan tarafından İzmir ‘e bağlı bir tatil beldesi olduğu düşünülse de Kuşadası aslında Aydın’ın bir ilçesidir.

Kuşadasına en ucuz nasıl gidilir?

En uygun fiyata Kuşadası Uçak Bileti için tıklayınız. Kuşadası’na havayolunu kullanıp ulaşmak için Kuşadası’na 82 Km.mesafedeki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na seferleri olan Pegasus Havayolları, Onur Air, Sun Express, Atlas Jet Havayolları ve Türk Hava Yolları’nın uçuşlarından faydalanabilirsiniz.

Kuşadası Izmir Otogar kaç saat?

İzmir – Kuşadası arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 13 dakika sürmektedir.

You might be interested:  Termal Sauna Kemer Ne Işe Yarar?(Soru)

Izmirden aydına otobüsle kaç saatte gidilir?

Aydın İzmir otobüs yolculuğu ortalama olarak 1 saat 10 dakika ile 2 saat arasında sürmektedir.

Izbanla Kusadasina nasil gidilir?

Izmir tren sistemi Izban, havaalanından Selçuk’a kadar gider. Selçuk garajından ise Kuşadası ‘na 25 dakikalık bir minibus yolculuğu ile ulaşılabilir. Havaalanı servis, tren ve dolmuş saatleri sezona göre değişiklik göstermekte olup kesin saatleri kendi hizmet verdikleri sitelerden öğrenilebilir.

Izmir merkezden Kuşadası’na nasıl gidilir?

Kuşadası ‘ na uçakla ulaşım Havalimanından HAVAŞ otobüsleri Kuşadası ve Söke’ye servis yapıyor. Atlasglobal’in de yolculara özel ücretli otobüsü var. İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan Aydın Otoyolu üzerinden Kuşadası ‘ na 1 saatte ulaşılabiliyor. Bu mesafe 82 km.

Kuşadası hangi havaalanına yakın?

Bölgeye canlılık katan tarihi mirasları görmeye gelenler için bir diğer ulaşım aracı da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Kuşadası ‘na 95 km yakınlıktadır.

Kuşadası izmirden ne zaman ayrıldı?

Kuşadası, Kurtuluş Savaşı’nda 1919-1921 yılları arasında İtalya’nın, onların çekilmesiyle Yunanistan’ın işgaline girdi ve 7 Eylül 1922’de düşman işgalinden kurtuldu. Cumhuriyet’in ilanından sonra İzmir ‘e bağlanan Kuşadası, 1954’te Aydın’a dahil olmuştur.

Istanbul’dan İzmir’e giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Balıkesir ve Manisa gibi şehirlerden gelen ziyaretçiler İstanbul – İzmir Otoyolu’nu kullanabilirler. Bu yol ile İstanbul -İzmir arası yolculuk ortalama 4.5 saat sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *