Marriott Izmir Ne Zaman Açılacak?(En iyi çözüm)

Izmir Marriott Otel kimin?

İzmir Marriott Renaissance Otel | Parsan Group.

Marriott Otel sahibi kimdir?

Marriott International, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir oteller zinciridir. Şirket, 1927 yılında J. Willard Marriott ve eşi Alice Marriott tarafından kurulmuş olup 127’de ülkede 6,500’den fazla otel ve tesisi bulunmaktadır. Şirketin merkezi Maryland eyaletine bağlı Bethesda kentinde yer almaktadır.

Marriott izmir kaç odalı?

Bu otel 149 odalıdır.

Renaissance Otel Izmir kimin?

Amerika’nın ünlü Marriott Oteller zinciri, İstanbul’un ardından İzmir ‘de ilk yatırımını Renaissance markasıyla yapmaya hazırlanıyor. DÜNYANIN en önemli otel zincirlerinin sahibi olan ABD’li Marriott, sıra dışı konsepte sahip Renaissance markasıyla Haziran ayında İzmir ‘deki beş yıldızlı oteller arasında yerini alacak.

Ankara Marriott Hotel sahibi kim?

JW Marriott Ankara ise Avrupa’nın en görkemlisi olacak. Marriott ‘un işletmesine verilen bu otelin sahibi ise Antalya’da üç yıl önce hizmete giren süper lüks Calista Otel ile Özkar İnşaat’ın sahibi Özdoğan Ailesi

Hilton Otel sahibi kim?

Hilton Hotels & Resorts, daha sık kullanılan ismiyle Hilton Hotels (Türkçe: Hilton Otelleri ), Hilton Worldwide şirketi bünyesinde yer alan dünyaca ünlü turizm şirketi. Dünya çapında 3897 otel, 642.000 oda ve 91 ülkede faaliyet gösteren uluslararası şirkettir.

JW Marriott Karaköy kimin?

Otelimizin mülk sahibi Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da toplam 27 oteliyle hizmet veren Al Rayyan Turizm ve Yatırım Şirketi (ARTIC). Katar merkezli şirket, JW Marriott Istanbul Bosphorus’un yanı sıra yine Marriott International zincirinin bir parçası olan Sheraton Istanbul City Center’a da yatırım yaptı.

You might be interested:  Izmir Bostanlı Pazarı Nasıl Gidilir?(En iyi çözüm)

Izmir Key Hotel kimin?

Özgörkey Grubu’nun ilk turizm yatırımı olan Key Hotel, İzmir’in en güzel yerlerinden birinde, Pasaport’ta hizmete girdi. Mimarisiyle tasarım ödülü almış, yarım yüzyıllık Merkez Bankası binasının dönüştürülmesiyle turizme kazandırılan Key Hotel bu ve daha birçok yönüyle İzmir’de bir ilk niteliği taşıyor.

Izmir Marriott Genel müdür?

Dünya çapında 60’tan fazla ülke ve bölgede 580’den fazla otel ve resort ile hizmet veren Marriott Hotels zincirinin bir parçası olan İzmir Marriott ‘ın Genel Müdürü Sercan Korkusuz’un görevi otelin açılışı ile resmi olarak başladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *