Ulaşım Kartları Şube Müdürlüğü Nerede Izmir?(Mükemmel cevap)

  • Eshot Genel Müdürlüğü Ulaşım Kartları Şubesi Müdürlüğü 38.415550 enlem ve 27.129906 boylamda yer almaktadır. Konak ilçesine bağlıdır. Eshot Genel Müdürlüğü Ulaşım Kartları Şubesi Müdürlüğü haritası İzmir ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Eshot Genel Müdürlüğü Ulaşım Kartları Şubesi Müdürlüğü posta kodu 35250.

Izmir Kent Kart Nereden Alınır?

İzmirim Kartı banliyö, metro, vapur iskelelerindeki kart yükleme ve satın alma gişeleri, İzmirim Kart satış kulübeleri, İzmirim Kart dolum cihazları (TVM), büfe, gazete bayii ve marketlerden satın alabilirsiniz. Akıllı şehir kartınızı havalimanındaki istasyondan da temin edebilirsiniz.

Izmir Kemalpaşa Eshot kartı nereden alınır?

Kart alım ve dolum işlemi Şehirlerarası Otogarı’nda bulunan bir büfeden ve dolum otomatından yapılabilir. Otobüs, deniz ve raylı sistem ulaşımında kullanılan kart ve dolum noktaları için en yakın bayi için Eshot sayfasındaki ulaşım kartları başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Izmir Eshot kartı nasıl alınır?

Ön başvuru yapan başvuru sahiplerinin, kart başvuru merkezlerine son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet biyometrik fotoğraf ile gitmeleri durumunda, kart teslimi 10 dakikada yapılır. Yapılan işlemlerde Fotoğraflı bir Kimlik belgesinin ibrazı zorunludur.

65 yaş üstü izmirim kart nereden alınır?

www.eshot.gov.tr internet adresi üzerinden ya da Elektronik Kartlar Şube Müdürlüğü ve ona bağlı başvuru merkezlerinden 1 adet vesikalık fotoğraf (son altı ay içerisinde çekilmiş) ve Nüfus cüzdanı aslı ile şahsen müracaat etmek suretiyle yapılmaktadır. 65 yaş kartları ücretsiz olarak verilmektedir.

You might be interested:  Evka 3 Izmir Nerede?(Mükemmel cevap)

65 yaş üstü izmirim kart nasıl alınır?

65 Yaş Kartı alacak vatandaşlarımız başvuruları;

  1. www. izmirimkart.com.tr internet adresi üzerinden ya da 1 adet biyometrik fotoğraf (son altı ay içerisinde çekilmiş) ve Nüfus cüzdanı aslı ile kart başvuru merkezlerinden yapılır.
  2. 65 yaş kartları ücretsiz olarak verilir.

Izmir kent kart ücreti ne kadar?

İlk biniş ücreti 3,46 TL olup 120 dakika içinde 1. aktarma 0,50 TL, 2. aktarma 0,50 TL 3. ve sonraki aktarmalar ise tüm fiyata dahildir.

Izmit Kent Kart Nereden Alınır?

Kocaeli Kent Kart şehrin her yerinde bulunan satış ve dolum noktalarından temin edilebiliyor. Bu merkezler 08:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Istanbul Kent Kart nasıl alınır?

İSTANBUL KART NEREDEN ALINIR? İstanbulkart sahibi olmak oldukça basit. Sadece bir kaç adım ile İstanbul kart sahibi olabilirsiniz ve toplu ulaşımda kolaylıkla kullanabilirsiniz. İstanbulkartlar, İstanbulkart satışı ve dolumu yapan temsilcilerden kart satışı yapan Elektronik Para Yükleme makinasından alınabilir.

Izmir engelli ulaşım kartı nereden alınır?

Başvuru Merkezleri: – Bostanlı Kart Başvuru Merkezi, – Fahrettin Altay Kart Başvuru Merkezi, – Bornova Kart Başvuru Merkezi, – Üçyol Kart Başvuru Merkezi.

Muğla Kent Kart Nereden Alınır?

Kolukısa; “YÖK ile bir protokol yaptık ve üniversite öğrencilerimiz artık kişiselleştirilmiş öğrenci kartı başvurularını internet ortamında www. mugla.bel.tr adresinde bulunanKent Kart Başvuru sekmesinden yaklaşık 3 dakikada yapabilecekler.

Eshot Bornova Kart Başvuru Merkezi nerede?

Kentteki beşinci İzmirim Kart Başvuru Merkezi, İzmir Metro A.Ş. Bornova İstasyonu’nun Ege Üniversitesi Hastanesi çıkışında açıldı.

65 yas karti gecerli mi?

Sokağa çıkma kısıtlamasına tabi olup olmadığına bakılmaksızın 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımız ile 18 yaş altı gençler ve çocuklarımız şehir içi toplu ulaşım araçlarını (metro, metrobüs, otobüs, minibüs, dolmuş vb.) kullanamayacaklardır.

You might be interested:  Konya-izmir Tren Seferleri Ne Zaman Başlayacak?(Doğru cevap)

Eshot 65 yaş kartı hangi saatlerde geçerli?

Kartlar kart sahiplerine veya kanuni temsilcilerine teslim edilir. 65 yaş kartları otobüslerde, metro ve banliyö istasyonları ile vapur iskelelerinde bulunan validatörlere okutulmak suretiyle saat sınırlaması bulunmaksızın kullanılır.

Türkiye kart nereden alınır?

Türkiye Kart nereden ve nasıl alınacağı konusu ise merak konusu. Türkiye Kart çalışmaları halen bitmiş değil. Türkiye Kart, PTT’nin 4 bin 600 noktasında temin edilebilecek ve PTT’nin tüm satış ve dolum merkezlerinde kartlara dolum yapılabilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *